Kogo szukamy? Kogoś kto ma Grafton Spirit!


Jest zaangażowany w to co robi na co dzień
Działamy na dwóch frontach : biznesowym, bo budujemy różne organizacje, czasem nawet od zera, oraz konsumenckim, bo pomagamy kandydatom znaleźć wymarzoną pracę. Jesteśmy dumni gdyż nasza praca stanowi wartość dodaną dla społeczeństwa.

Jest innowacyjny na każdym kroku
Innowacja to między innymi kreatywność, kluczowa przy korzystaniu z najnowszych zdobyczy techniki, a także pomysłowość, będąca matką każdego sukcesu w rekrutacji. 

Buduje partnerskie relacje
Relacje budujemy na co dzień: zarówno z Klientami jak i Kandydatami. Podejście transakcyjne w biznesie już dawno się przedawniło. Relacyjny, partnerski kontakt to podstawa naszego działania.

Chce się rozwijać i osiąga wyznaczone cele
Dla nas rozwój jest nierozerwalnie połączony z osiąganymi celami. Nie ma lepszego świadectwa rozwoju osobistego oraz zawodowego od zrealizowania założonych celów.


Złóż aplikację bez odpowiedzi na konkretne stanowisko lub sprawdź nasze aktualnie dostępne wakaty!  

Zespół HR

Jesteśmy tutaj dla Ciebie. Każdy kandydat to nasz Klient, a w związku z tym, że od lat zarządzamy relacjami z nimi, wiemy co zrobić, żebyś czuł się wyjątkowo. Wychodzimy z założenia, że budowanie relacji w biznesie opiera się na wzajemnym zaufaniu. Twoja aplikacja, a jeśli będzie to Twoim życzeniem - również spotkanie, będą procesowane z zachowaniem zasad polityki poufności.  

Co nas wyróżnia?

Branża Human Resources wraz z poprawą sytuacji ekonomiczno-gospodarczej w Polsce cały czas się rozwija. Razem z z nią ludzie, którzy w niej pracują, mający coraz większy wybór. Niezależnie od tego czego szukasz i gdzie wcześniej pracowałeś powinieneś wiedzieć czego możesz się spodziewać aplikując do Grafton.

 • Doświadczona kadra menadżerska –
  Nasza seniorska kadra menadżerska pracuje z nami już od wielu lat. Dzięki ich doświadczeniu możemy inspirować innych do ciągłego rozwoju, a ścieżki kariery, które przeszli, dowodzą ponadprzeciętnych możliwości rozwoju w Grafton.
 • Przejrzysty system wynagrodzeń oraz premii –
  Oprócz tego, że wiesz kiedy i jak otrzymać premię, dobrze jest ją otrzymywać regularnie, każdego miesiąca; to regularne wynagrodzenie bonusowe za Twoją codzienną pracę jest dla Ciebie jasne i daje poczucie stabilizacji.
 • Jasne zasady dotyczące awansów –
  Po prostu wiesz co masz zrobić, żeby awansować; więcej informacji znajdziesz w dziale „Ścieżka kariery”.
 • Lokalizacja –
  Każde biuro Grafton Recruitment położone jest w centrum miasta w którym operuje. Dogodne dla kandydatów jak i pracowników! 

 

Proces rekrutacji

Rekrutacja to nasza branża więc wiemy co jest największą bolączką kandydatów – przedłużający się proces rekrutacji oraz brak informacji zwrotnej. Dokładamy wszelkich starań, aby uniknąć tych dwóch najczęstszych problemów, spędzających sen z powiek każdej osobie aplikującej do naszej firmy. 

Ścieżka kariery

Pracowałeś już w firmie, która nie spełniała Twoich ambicji? Doświadczałeś sytuacji w których ktoś był promowany na niejasnych zasadach? Zapomnij o przeszłości! W Grafton wierzymy, że tylko ciężką pracą jesteś w stanie osiągnąć zamierzony cel. Awans to powód do dumy, ale u nas go nie „otrzymujesz”, jesteś w stanie przewidzieć kiedy nastąpi, bo znasz zasady i wiesz co zrobić, żeby się „wypromować” – robisz to własnymi siłami, z menadżerem zawsze gotowym do pomocy. Czy to nie brzmi o wiele bardziej satysfakcjonująco?