Stażysta w dziale rekrutacji Grafton

Lokalizacja
Branża
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Opublikowano
Kontakt
Numer referencyjny
1-14-67063-1
To stanowisko jest archiwizowane.

Jeśli rozważasz karierę w obszarze rekrutacji, zapraszamy na płatny staż w naszej firmie. Dołączysz do zespołu szukającego talentów między innymi w obszarach finansów i księgowości, bankowości, obsługi klienta, HR, marketingu, sprzedaży oraz logistyki. Już od pierwszych dni stażu będziesz mieć realny wpływ na sukces naszego zespołu.

Twoje przykładowe obowiązki:

  • wsparcie konsultantów ds. rekrutacji w codziennych obowiązkach
  • przygotowywanie ogłoszeń o pracę
  • wyszukiwanie kandydatów w bazach danych oraz na portalach społecznościowych
  • przeprowadzanie wstępnych rozmów rekrutacyjnych
  • badanie rynku pracy
Wymagania
  • zainteresowanie rozwojem w zakresie rekrutacji i selekcji pracowników
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość drugiego języka będzie atutem
  • umiejętność kreatywnego myślenia oraz szybkiego przyswajania wiedzy
  • dyspozycyjność do pracy min. 30h w tygodniu, a po zakończeniu stażu na pełen etat
Korzyści
  • praca hybrydowa, biuro w świetnej lokalizacji
  • wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy
  • możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze rekrutacji
  • udział w projektach pełnych wyzwań
  • po okresie stażu (umowa zlecenie) możliwość zatrudnienia na stałe
  • dostęp do licznych szkoleń branżowych
W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search