Specjalista ds. zamówień w SAP z językiem niemieckim

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Wynagrodzenie
6 000 - 7 000 zł
Opublikowano
Kontakt
Numer referencyjny
1-6-56273
To stanowisko jest archiwizowane.

Dla jednego z naszych Klientów z siedzibą na Mokotowie poszukujemy

Zakres obowiązków:

  • pełna obsługa zamówień w systemie SAP
  • fakturowanie oraz obsługa reklamacji
  • udzielanie wsparcia klientom firmy w procesie zamówień
  • kontakt z działem produkcji oraz magazynem
Wymagania
  • min. rok doświadczenia w procesowaniu zamówień lub obsłudze klienta
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego - B2+/C1
  • dobra znajomość języka angielskiego - B2
Korzyści
  • ubezpieczenie na życie
  • prywatne ubezpieczenie medyczne
  • dofinansowanie karty miejskiej
Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search