Specjalista ds. wsparcia klienta z językiem angielskim

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Wynagrodzenie
4 500 - 6 000 zł
Opublikowano
Kontakt
Numer referencyjny
3-10-56360
To stanowisko jest archiwizowane.

Dla naszego Klienta, globalnego lidera w obszarze kosultingu, strategii i technologii poszukujemy

Specjalisty ds. wsparcia klienta z językiem angielskim

Zadania:

  • przyjmowanie zgłoszeń od użytkowników
  • udzielanie wsparcia technicznego użytkownikom aplikacji w języku angielskim
  • pisanie instrukcji dla użytkowników
  • interpretacja problemu i przekazanie do odpowiedniego partnera
Wymagania
  • doskonała znajomość języka angielskiego (min. b2)
  • zainteresowanie rozwojem w obszarze obsługi klienta/IT support
  • mile widziane doświadczenie w pracy z ticket systemami
Korzyści
  • umowa o pracę
  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie, będącej liderem w swojej branży

udział w ciekawym projekcie

  • atrakcyjna lokalizacja pracy (Śródmieście)
Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search