Specjalista ds. HR i płac

Lokalizacja
Branża
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Opublikowano
Kontakt
Numer referencyjny
6-14-56414
To stanowisko jest archiwizowane.

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy działającej w obszarze e-commerce, która rozbudowuje swoje biuro w Krakowie, poszukujemy kandydata na stanowisko Specjalista ds. HR i płac / HR and Payroll Specialist

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • Udział w tworzeniu i udoskonalaniu polityki HR w organizacji, wdrażanie nowych narzędzi
  • Administrowanie sprawami personalnymi i aktami osobowymi (umowy o pracę, przedłużenie umowy, świadectwa pracy)
  • Przygotowywanie umów i innych dokumentów dla pracowników
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy, absencji, urlopów, itp.
  • Kontakt z urzędami, zgłaszanie pracowników do ZUS, organizacja pozwoleń o pracę
  • Opracowywanie danych do listy płac, przygotowywanie raportów płac i kosztów wynagrodzeń dla działu księgowości
  • Obsługa systemów HR, aktualizowanie danych dotyczących pracowników
  • Odpowiadanie na zapytania pracowników firmy w zakresie kwestii kadrowych (płace, podatki, ubezpieczenie społeczne, świadczenia i emerytury)
  • Wspieranie managerów w zakresie kwestii HR
  • Udział w procesie komunikacji wewnętrznej firmy
  • Sporządzanie zestawień i raportów z obszaru HR na potrzeby centrali
  • Zarządzanie wszystkimi świadczeniami pracowniczymi (benefity) oraz BHP
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane z zakresu ZZL)
  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku w obszarze HR/ kadry
  • Dobra znajomość przepisów prawa pracy
  • Znajomość zagadnień związanych z zatrudnianiem pracowników i dokumentacją pracowniczą
  • Bardzo dobra znajomość angielskiego (B2/C1)
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (Excel)
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne warunki pracy
  • Benefity (opieka medyczna i dentystyczna, karta Multisport)
  • Budżet szkoleniowy
  • Praca w miłej atmosferze

Agencja zatrudnienia numer 812.

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search