Solution Specialist

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Opublikowano
Kontakt
Numer referencyjny
9-16-61174

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy dystrybucyjnej z branży technicznej, poszukujemy doświadczonego Solution Specialist z pasją do procesów SAP SD.

Lokalizacja: Łódź

Zadania:

  • Współpraca z użytkownikami biznesowymi w celu zbierania wymagań specyficznych dla wyceny materiałów
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu zbierania głównych wymagań, podczas których będziesz prezentować standardowe przepływy procesów SAP/Vistex, specyfikę systemu oraz korzyści biznesowe
  • Demonstracje nowych funkcji w obszarze Vistex
  • Konfiguracja systemu SAP/ Vistex, testowanie nowych funkcjonalności
  • Analiza i dokumentowanie bieżących procesów biznesowych oraz rekomendowanie usprawnień procesów
  • Prowadzenie dokumentacji w oparciu o Confluence/ System Manager
  • Dbanie o najwyższą jakość poprzez przegląd kodu po procesie wydania
  • Zapewnienie trzeciej linii wsparcia dla procesów Vistex
Wymagania
  • Minimum 3 lata w obszarze SAP Functional oraz procesach z obszaru SAP Pricing/SD
  • Dobra znajomość komponentu Vistex, szczególnie SAP Paybacks and Chargebacks, SAP Data Maintenance Pricing
  • Doświadczenie w projektowaniu, konfigurowaniu i testowaniu komponentów SD
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Doświadczenie w pracy z Agile
  • Dobre zdolności komunikacyjne i organizacyjne
  • Realny rozwój w międzynarodowym środowisku pod okiem najlepszych specjalistów
  • Wdrożenie dostosowane do Twoich potrzeb
  • Work-life balance
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjne benefity
W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search