Sales Representative (usługi logistyczne)

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Wynagrodzenie
7 001 - 10 000 zł
Opublikowano
Numer referencyjny
1-13-55129
To stanowisko jest archiwizowane.

Dla naszego Klienta - rozpoznawalnej międzynarodowej firmy z branży logistycznej - poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Sales Representative

teren działania Warszawa.

Cel stanowiska:

  • aktywna sprzedaż usług logistycznych (morska, lądowa, magazynowanie itp) oraz pozyskiwanie nowych Klientów na terenie Warszawy.

Zadania:

  • aktualizacja oraz tworzenie bazy potencjalnych Klientów
  • kontakt z potencjalnymi klientami oraz organizacja spotkań
  • nawiązywanie długotrwałych relacji z Klientami
  • generowanie wyników sprzedaży usług firmy
  • aktywny udział w targach,

konferencjach

  • zarządzanie dokumentacją sprzedażową
  • inne działania marketingowe, promujące usługi firmy
Wymagania
  • min.2 letnie doświadczenie w sprzedaży i/lub w logistyce, transporcie, logistyce kontraktowej
  • język angielski - poziom min.B2 - pozwalający na swobodną komunikację
  • wysokie zdolności komunikacyjne
  • gotowość do odbywania podróży służbowych
  • samodzielność
  • inicjatywa
  • zorientowanie na osiąganie celów oraz umiejętność słuchania potrzeb klientów
  • wykształcenie wyższe, mile widziane w obszarze logistyki/zarządzania łańcuchem dostaw lub pokrewnym
  • praca w znanej i rozpoznawalnej marce, w międzynarodowej firmie
  • samodzielne stanowisko
  • wynagrodzenie podstawowe oraz premie półroczne
  • atrakcyjny pakiet benefitów
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju
Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search