QlikView Consultant - Szwecja

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Wynagrodzenie
90 - 125 zł
Opublikowano
Numer referencyjny
2-16-56810

Poszukujemy doświadczonych QlikView Consultantów, którzy są gotowi na 6-mieisęczny pobyt w pięknej Szwecji. Po 6 miesiącach następuje powrót do Polski i dalsza praca z niemalże równie pięknej Warszawy.

Zakres obowiązków:

  • ustalanie oczekiwań i wspólpraca ze szwedzkim klientem firmy,
  • tworzenie raportów i dashboardów w QuikView,
  • inne działania wchodzące w zakres Business Intelligence.
Wymagania
  • 2 lata doświadczenia z QlikView/QlikSense,
  • doświadcznie po stronie front-endu, wizualizacji danych i przygotowywania dashboardów,
  • doświadczenie w konsultanckiej pracy z Klientem,
  • dobra znajomośc SQL,
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego,
  • inne narzędzia BI (PowerBI, Tableau, OBIEE, DOMO) jako dodatkowy atut.
Korzyści
  • zatrudnienie w opraciu o Umowę o Pracę lub B2B,
  • zapewnione zakwaterowanie w Szwecji,
  • opłacone dwa przeloty do Polski miesięcznie,
  • dieta za pracę poza granicą kraju,
  • pakiet benefitów i dofinansowanie certyfikowanych szkoleń.
Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search