Product Designer (mid/senior)

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Wynagrodzenie
12 000 - 25 000 zł
Opublikowano
Numer referencyjny
4-16-63990-1

Dla naszego klienta, międzynarodowej marki z branży turystycznej poszukujemy Product Designerów zarowno na stanowiska mid jak i bardziej zaawansowane.

Na tym stanowisku będziesz wspierać zespoły inżynierów w kształtowaniu projektów, prowadzeniu ich i rozwijaniu. Będziesz tworzyć rozwiązania skuteczne, o wysokim standardzie i zorientowane na użytkownika.

Głowne zadania na stanowisku:

  • Codzienna współpraca z zespołem międzynarodowym - pozostałymi product designerami, inżynierami, menedżerami produktu i partnerami biznesowymi
  • Projektowanie doświadczeń użytkowników dopasowane do potrzeb i biznesu
  • Stały rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji
  • Kreatywne działanie, koncentracja na projektowaniu wizualnym, prototypowaniu i projektowaniu interakcji
Wymagania
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w projektowaniu rozwiązań UX/UI
  • Umiejętność posługiwania się Figmą i/lub podobnymi narzędziami
  • Portfolio, które pokazuje Twoje doświadczenie z produktami i usługami cyfrowymi
  • Duże zrozumienie projektowania wizualnego i dbałość o szczegóły
  • Umiejętność tworzenia wielu koncepcji i jasnego przekazu swojej wizji
  • Umiejętność tworzenia prototypów o niskiej i wysokiej wierności
  • Wiedza dot. integracji metodologii badań jakościowych i ilościowych z procesem projektowania
  • Język angielski na poziomie min. B2
  • Możliwość pracowania nad nowymi produktami, nie tylko utrzymywaniem istniejących rozwiązań
  • Międzynarodowe, zróżnicowane środowisko pracy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, multisport, ubezpieczenie)
  • Otrzymasz też pakiet akcji spółki!
W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search