Kierownik Ochrony i Bezpieczeństwa

Lokalizacja
Branża
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Opublikowano
Numer referencyjny
9-40-56343
To stanowisko jest archiwizowane.

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Kierownika Ochrony i Bezpieczeństwa

Obowiązki:

  • Opracowanie i wdrażanie procedur w zakresie ochrony i bezpieczeństwa i ich adaptacja do panujących warunków
  • Koordynacja i dbanie o współpracę pomiędzy firmą a partnerami logistycznymi oraz firmami zewnętrznymi
  • Koordynacja systemów zabezpieczeń technicznych takich jak Kontrola Dostępu, CCTV oraz innych wykorzystywanych w ochronie obiektów
  • Monitorowanie ochrony obiektu
  • Zarządzanie lokalnym zespołem
  • Zarządzanie dokumentacją oraz prowadzenie rejestru zdarzeń
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku – minimum trzy lata
  • Znajomość systemów bezpieczeństwa (zarządzanie kartami dostępu, systemy CCTV)
  • Doświadczenie w kontaktach z służbami porządkowymi i ratowniczymi
  • Dobra znajomość przepisów i regulacji dotyczących ochrony i prywatności
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Mobilność i dyspozycyjność (miejsce pracy zlokalizowane jest w okolicach Łodzi)
Korzyści

Oferta:

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie produkcyjnej, która jest liderem w swojej branży.
  • stabilne zatrudnienie.
  • szeroki pakiet benefitów.
  • atrakcyjne wynagrodzenie.
  • przyjazna atmosfera w miejscu pracy.
Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search