Inżynier Produkcji/Procesu- oferta z pakietem rel.- rekrutacja prowadzona online

Lokalizacja
Branża
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Wynagrodzenie
5 000 - 7 500 zł
Opublikowano
Kontakt
Numer referencyjny
5-10-54474

Dla naszego klienta- międzynarodowej firmy z branży automotive poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Inżynier produkcji/procesu

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Kontrolowanie przebiegu procesu produkcyjnego;
  • Definiowanie i kontrolowanie parametrów produkcyjnych;
  • Wsparcie produkcji i utrzymania ruchu w rozwiązywaniu problemów technicznych;
  • Przygotowywanie raportów i zestawień.
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Znajomość technik i narzędzi optymalizacji produkcji;
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Znajomość pakietu MS Office.
Korzyści
  • Atrakcyjny pakiet relokacyjny,
  • Pakiet benefitów m. in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie,
  • Darmowe lekcje języka angielskiego,
  • Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe.
Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search