Inżynier jakości

Lokalizacja
Branża
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Opublikowano
Kontakt
Numer referencyjny
9-10-66717

Dla międzynarodowej firmy z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, poszukujemy osoby do pracy na stanowisu Inżyniera jakości.

Miejsce pracy: Łódź

Obowiązki :

  • Zapobieganie niezgodnościom wyrobu i ich korygowanie zgodnie z przyjętymi normami i procedurami
  • Wdrażanie nowych projektów, zapewnienie spełnienia wymagań jakościowych nowych oraz bieżących klientów
  • Dobieranie narzędzi, przyrządów oraz metod kontroli i pomiarów w całym ciągu kontrolowanego procesu produkcyjnego
  • Prowadzenie wewnętrznych szkoleń i audytów dotyczących aspektów jakościowych
  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej obszaru jakości
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim
  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wiedza z zakresu AIAG, praktyczna znajomość APQP, PPAP, SPC, MSA oraz znajomość narzędzi jakościowych np.: 8D, Ishikawa, 5 Why
  • Znajomość podstaw systemu zarządzania jakością zgodnie z ISO 9001 oraz IATF 16949
  • Umiejętność sporządzania i nadzorowania dokumentacji produkcyjno-jakościowej
Korzyści

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Pakiet benefitów oraz ZFŚS
  • Premie motywacyjne
  • Dostęp do bogatego pakietu szkoleń
  • Możliwość rozwoju i udziału w ciekawych projektach dotyczących nowych uruchomień
W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search