Deputy Team Leader w zespole agentów transferowych

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Wynagrodzenie
8 500 - 10 000 zł
Opublikowano
Kontakt
Numer referencyjny
1-3-56732
To stanowisko jest archiwizowane.

Dla naszego klienta z sektora finansów i inwestycji poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zastępca Team Leadera w zespole Transfer Agent

Twoje obowiązki:

  • prowadzenie rejestru uczestników funduszy inwestycyjnych
  • obsługa rozliczeń związanych z wpłatami i wypłatami z funduszu
  • eksperckie wsparcie zespołu w trudnych sytuacjach
  • nadzorowanie codziennego podziału zadań w zespole
  • wspieranie przełożonego w zarządzaniu pracą zespołu
Wymagania

Jesteś idealnym kandydatem (lub kandydatką), jeśli:

  • masz co najmniej rok doświadczenia jako agent transferowy w bankowości inwestycyjnej
  • płynnie mówisz i piszesz po angielsku (C1)
  • masz doświadczenie w zarządzaniu pracą zespołu lub we wspieraniu przełożonego w takich zadaniach
  • ukończyłeś/ukończyłaś studia na kierunku finansowym
Korzyści

Jako członek zespołu otrzymasz:

  • opiekę medyczną
  • dofinansowanie na kursy językowe
  • kartę Multisport
  • dofinansowanie do posiłków
  • możliwośc brania udziału w różnorodnych wewnętrznych inicjatywach (np. sportowych i związanych z robotyką)

Proces rekrutacji trwa ok. 4 tygodni i składa się z weryfikacji CV, krótkiej rozmowy telefonicznej z rekruterem, testu umiejętności językowych, a także spotkania w biurze firmy. Poinformujemy Cię o zakończeniu procesu rekrutacji, a po spotkaniu w firmie przekażemy szczegółowy feedback telefonicznie.

Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search