Tester

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Opublikowano
Kontakt
Numer referencyjny
2-10-55747
To stanowisko jest archiwizowane.

Dla naszego Klienta, leadera z dziedziny marketingu online oraz globalnego zarządzania treścią - do nowo tworzonego zespołu, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Tester (Warszawa)

Zakres obowiązków:
- Analizowanie wymogów;
- Przeprowadzanie scenariuszy testowych (Azure Dev Ops)
- Przeporwadzanie smoke testów;
- Integracja testów na wielu platformach;
- Przygotowywanie planów testów;
- Prowadzenie dokumentacji.

Wymagania

- Minimum rok doświadczenia w prowadzeniu testów;
- Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej związanej z procesem testowania;
- Znajmość środowiska Microsoft;
- Znajomośc nowoczesnych sytemów testujących (Azure Dev Ops);
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
- Wysokie zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole.

Korzyści

- Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
- Dostęp do nowoczesnych technologii;
- Możliwość wszechstronnego rozwoju;
- Praca w młodym, zmotywowanym zespole;
- Umowa o pracę, opiekę medyczną oraz pakiet sportowy;
- Dofinansowanie do urlopów.

Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search