Specjalista wsparcia klienta z j. niemieckim

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Wynagrodzenie
4 800 - 5 500 zł
Opublikowano
Kontakt
Numer referencyjny
1-6-55938
To stanowisko jest archiwizowane.

Dla naszego klienta, lidera w branży automotive poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa (Ursynów) Praca w systemie zmianowym 24/7

Godziny pracy: 8:00-20:00; 20:00-8:00

Obowiązki:

  • Przyjmowanie zgłoszeń od klientów biznesowych z krajów niemieckojęzycznych, w razie potrzeby, eskalacja do zespołów wsparcia technicznego
  • Wpisywanie danych do systemu, oraz ich aktualizacja
  • Współpraca z innymi działami firmy
Wymagania
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego min. B2+
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego A2/B1
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
Korzyści
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych
  • Szkolenia
  • Umowa o pracę
Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search