Specjalista ds. Rekrutacji

Lokalizacja
Branża
Rodzaj umowy
fulltime
Opublikowano
Numer referencyjny
9-12-56492

Dla naszego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy osób na stanowisko Specjalisty ds. Rekrutacji.

ZADANIA

  • Realizacja projektów rekrutacyjnych zgodnie z planem zatrudnienia;
  • Administrowanie i zarządzanie bazą danych kandydatów;
  • Codzienna współpraca z Managerami;
  • Współpraca z agencjami rekrutacyjnymi;
  • Prowadzenie exit interviews;
  • Raportowanie.
Wymagania
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane ZZL, psychologia, socjologia);
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętność współpracy;
  • Nastawienie na cel;
  • Nastawienie na sukces;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej i o znanej marce;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Dofinansowanie posiłków;
  • Opieka medyczna;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Dofinansowanie do nauki j. angielskiego;
  • Siłownia w miejscu pracy;
  • Karta sportowa;
  • Plan emerytalny;
  • Transport do miejsca pracy na wyznaczonych trasach.
Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search