Specjalista Doskonalenia Produkcji

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Opublikowano
Numer referencyjny
9-21-55843
To stanowisko jest archiwizowane.

Poszukujemy obecnie osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • Usprawnienie i optymalizacja procesów produkcji w oparciu o narzędzia Lean Manufacturing
  • Analiza procesu produkcji pod kątem eliminacji błędów i strat
  • Wspieranie działań i udział w projektach mających na celu wdrożenie nowych rozwiązań
  • Współpraca z innymi działami w celu tworzenia procedur i instrukcji
  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing (KAIZEN, TPM, 5S, SMED)
Korzyści
  • umowa o pracę
  • szeroki pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie posiłków, ZFŚS, deputat produktowy
  • darmowy transport pracowniczy (firma zlokalizowana poza granicami Łodzi)
  • praca w dynamicznym środowisku produkcyjnym i biznesowym
  • możliwość udziału w szkoleniach i projektach zagranicznych
Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search