Specialist with German

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Wynagrodzenie
5 000 - 5 400 zł
Opublikowano
Numer referencyjny
4-26-56472
To stanowisko jest archiwizowane.

Dla marki oferującej produkty premium, w związku z rozwojem struktur organizacji poszukujemy osób na stanowisko: Specialist with German

Lokalizacja: Poznań

Główne obowiązki:

  • Odpowiadanie na zapytania klientów i wsparcie w dokonywaniu zakupów
  • Kontakt z klientami poprzez telefon, chat lub e-mail, social media (zlecenia przychodzące)
  • Obsługa klienta poprzez platformę e-commerce
  • Udział w kampaniach promocyjnych
Wymagania
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego min. B2
  • Swobodna znajomość j.angielskiego min. B2
  • Doświadczenie w obsłudze klienta/administracji
  • Zorganizowanie, zaangażowanie i umiejętność pracy zespołowej
Korzyści
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie 5 000- 5 400 PLN brutto/m
  • Szkolenie wdrażające w obowiązki
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Pracę w nowoczesnym, komfortowym biurze
Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search