Senior Full-stack Developer

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Opublikowano
Kontakt
Numer referencyjny
7-10-51575

Dla klienta, największej polskiej firmy bukmacherskiej, poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku Senior Full-stack Developer.

Lokalizacja pracy: Katowice.

Obowiązki:

  • rozwój oprogramowania
  • współpraca z zespołem programistów, testerów, a także z użytkownikami wewnętrznymi
  • kooperacja z zagranicznym dostawcą oprogramowania
  • udział w spotkaniach zespołu
  • code review oraz tworzenie testów automatycznych dla tworzonych rozwiązań
  • weryfikacja zgłoszeń dotyczących systemów produkcyjnych
  • rozwiązywanie problemów
Wymagania
  • około 2-3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość PHP7
  • znajomość jednego z wiodących frameworków (preferowany Symfony)
  • umiejętność pisania czystego, czytelnego kodu, dostosowanego pod duży ruch
  • umiejętność komunikacji i pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie (min. B2)
  • znajomość narzędzi Front-end oraz frameworków JS (np. Angular, Vue, React), baz NoSQL oraz systemów kolejkowych (np. Kafka, RabbitMQ)
Korzyści
  • praca w nowoczesnym biurze w Katowicach
  • darmowe zajęcia z języka angielskiego,
  • karta MultiSport oraz Ubezpieczenie Grupowe (tylko dla UoP),
  • dostęp do Chill Out Room,
  • darmowe bilety na wydarzenia sportowe,
  • finansowanie szkoleń, konferencji i eventów,
  • dofinansowanie do Bistro oraz codzienne świeże owoce i dobra kawa w firmie,
  • darmowy parking
  • imprezy firmowe
  • budżet na szkolenia techniczne/miękkie
Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search