Software Architect

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Wynagrodzenie
Opublikowano
Kontakt
Numer referencyjny
6-16-53868

Dla naszego klienta, międzynarodowego lidera wśród dostawców usług elektroniki oraz najnowszych urządzeń, poszukujemy kandydatów na stanowisko: SW Architect.

Będziesz uczestniczyć/ła w realizacji projektów międzynarodowych z zakresu platformy do zarządzania wirtualnymi funkcjami w sieciach korowych największych światowych firm telekomunikacyjnych (core infrastructure/core networks).

ONAP jest jednym z największych projektów open source.

Tworzenie innowacyjnych rozwiązań, praca w inspirującym środowisku przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii - to u nas codzienność.

Zadania

  • Adaptacja i rozszerzanie platformy ONAP dla potrzeb telekomunikacji
  • Implementacja narzędzi i rozwiązań opartych o technologie: Web Aplikacji, kontenerów, analityki, koncept grafów, polityk oraz analityki
  • Kontrybucja open source: wiki.onap.org
  • Dbanie o jakość wykonanych zadań
  • Dokumentowanie i testowanie wykonanych zadań
  • Uczestnictwo w międzynarodowych konferencjach developerskich ONAP Developer Forum
Wymagania
  • Zaangażowanie i skuteczność w realizowaniu założonych celów
  • Dobra znajomość języka Java lub C
  • Znajomość: Python, shell/bash, Ansible lub RESTful API; YAML oraz JSON
  • Doświadczenie z OpenStack, Docker, Kubernetes, OpenShift, Rancher, CI/CD
  • Development związany z MANO, architektura i wdrożenia (VNFM, ETSI NFV)
  • Ogólna znajomość NFV PoCs, NFV symulatorów (acc. zgodność z modelem ETSI )
  • Wykształcenie wyższe o specjalności informatyka, elektronika, telekomunikacja, matematyka, i/lub pokrewne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym sporządzanie dokumentacji technicznej i prowadzanie korespondencji

Kwalifikacje będące dodatkowym atutem

  • Znajomość innych języków programowania gdyż technologie w projekcie ONAP są one bardzo zróżnicowane.
  • Otwartość na nowe technologie, języki oprogramowania i koncepty.
Korzyści
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Prywatną opiekę medyczną (wliczając stomatologa)
  • Atrakcyjny pakiet relokacyjny
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kartę lunchową
  • Dofinansowanie kursu języka angielskiego; możliwość nauki języka koreańskiego
Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search