Project Manager - budownictwo drogowe

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Opublikowano
Numer referencyjny
4-30-56669
To stanowisko jest archiwizowane.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej spółki, szukamy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:

  • Nadzór odcinka drogi szybkiego ruchu
  • Zarządzanie projektami oraz udział w przetargach
  • Zarządzanie zasobami materialnymi
  • Planowanie, utrzymanie oraz nadzór nad eksploatacją wyznaczonego odcinka drogi
  • Wyceny inwestycji, negocjacje oraz współpraca z dostawcami i projektantami
  • Nadzór nad wykonawstwem robót i odbiory prac budowalnych
  • Monitorowanie bezpieczeństwa ruchu drogowego
  • Przygotowanie okresowych raportów i zestawień
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe - budowalne
  • Min. 4 lata doświadczenia na stanowisku Inżyniera, Managera Projektu itp. w budownictwie drogowym
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów
  • Praktyczna wiedza w zakresie zarządzania drogami
  • Zaangażowanie i pozytywne nastawienie
  • Prawo jazdy kat. B
Korzyści
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Premia roczna
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Ciekawa, pełna wyzwań praca
  • Możliwości rozwoju
  • Nowoczesne i dynamiczne środowisko
  • Możliwość współpracy międzynarodowej
W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search