Laborant

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Brygada
Wynagrodzenie
3 800 - 4 500 zł
Opublikowano
Numer referencyjny
4-4-56610
To stanowisko jest archiwizowane.

Dla międzynarodowej firmy zlokalizowanej pod Poznaniem poszukujemy osoby na stanowisko: Laborant

Lokalizacja: Kostrzyn k. Poznania

Główne zadania:

  • przeprowadzanie analiz laboratoryjnych zgodnie z przyjętymi standardami
  • kontrola parametrów i zapisów operacyjnych oraz ewidencja wyników analiz
  • kalibracja sprzętu, sporządzanie raportów i archiwizowanie próbek
  • inne prace zlecone przez przełożonego
Wymagania
  • wykształcenie średnie lub wyższe ( preferowane kierunki: chemia, towaroznawstwo, technologia żywności, biotechnologia)
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • samodzielność, zorganizowanie i rzetelność
  • mile widziane pierwsze doświadczenie na podobnym stanowisku
Korzyści
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • ciekawą pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • atrakcyjny pakiet benefitów
  • wspierające środowisko pracy
Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search