Koordynator ds. Administracji

Lokalizacja
Branża
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Wynagrodzenie
6 000 - 8 000 zł
Opublikowano
Kontakt
Numer referencyjny
4-12-56432
To stanowisko jest archiwizowane.

Obecnie poszukujemy doświadczonej osoby w zakresie zarządzania administracją, która dołączy do dynamicznie rozwijającej się firmy z branży usług na stanowisku Koordynatora ds. Administracji.

Zakres obowiązków:

  • Planowanie, kierowanie i koordynowanie procesami administracyjnymi firmy, tj.: dokumentowanie, komunikacja i nadzór nad pracą sekretariatów
  • Tworzenie i nadzór nad przestrzeganiem odpowiednich procedur
  • Wprowadzenie e-sekretariatu
  • Odpowiedzialność za wszelkiego rodzaju kwestie organizacyjne biura tj. leasing samochodów, wyposażenie biura, narzędzia pracy, zakupy itp.
  • Nadzór nad pracą podległego personelu
  • Nadzór nad sprawami gospodarczymi, inwestycjami, transportem
Wymagania
  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie koordynowania/zarządzania administracją
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość programów pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu min. B2
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność budowania relacji biznesowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny pakiet benefitów
  • Biuro zlokalizowane w centrum Poznania
Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search