Full-Stack Developer (.NET/ Angular)

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Wynagrodzenie
12 000 - 18 000 zł
Opublikowano
Numer referencyjny
6-16-55834
To stanowisko jest archiwizowane.

Poszukujemy kandydatów do branży logistycznej na stanowisko:

Full-Stack Developer

Lokalizacja: ANDRYCHÓW

Obowiązki:

  • Budowanie aplikacji wewnętrznych
  • Weryfikacja kodu źródłowego
  • Testowanie oprogramowania
  • Współpraca w zespole nad architekturą oraz kształtem projektów
  • Przygotowywanie rozwiązań oraz funkcjonalności aplikacji
Wymagania
  • Ok. 3 lata komercyjnego doświadczenia na stanowisku Full-Stack Developer
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (minimum poziom B2)
  • Znajomość technologii: C#, .NET, JavaScript, Angular 7/8, ASP .NET MVC, WebAPI, SQL
  • Doświadczenie w pracy z metodyką Agile
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Zdolność organizacji czasu pracy
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. Multisport oraz opieka medyczna)
  • Pakiet szkoleń
  • Zatrudnienie w oparciu o B2B lub umowę o pracę
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (między 7:00 a 9:00)
  • Niekorporacyjna atmosfera
Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search