Elektryk w dziale Utrzymania Ruchu

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Opublikowano
Numer referencyjny
7-30-55175
To stanowisko jest archiwizowane.

Wraz z naszym Klientem, firmą z branży produkcyjnej zlokalizowaną w Mysłowicach, w związku z dalszym rozwojem portfolio produktów i rozbudową działu Utrzymania Ruchu, poszukujemy doświadczonego Kandydata gotowego podjąć pracę na stanowisku: Elektryk w dziale Utrzymania Ruchu.

Główne obowiązki:
-dbanie o utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń
-wykonywanie napraw, remontów i prac konserwacyjnych
-wykonywanie przeglądów maszyn
-diagnostyka problemów i awarii maszyn oraz ich rozwiązywanie

Wymagania

-wykształcenie min. zawodowe/techniczne
-min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
-wiedza z zakresu elektryki/automatyki maszyn produkcyjnych
-gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Korzyści

-ciekawa praca zapewniająca rozwój zawodowy
-bogaty pakiet socjalny
-praca w rozpoznawanej, stabilnej firmie, znajdującej się w fazie dużego wzrostu i poszerzania gamy produktów oraz odbiorców

Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search