DevOps Engineer

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Opublikowano
Numer referencyjny
6-10-52673
To stanowisko jest archiwizowane.

Szukasz nowych wyzwań i potrafisz myśleć niestandardowo? Chcesz rozwijać zainteresowania i doskonalić umiejętności?

Dołącz do prężnie rozwijającego się zespołu i współpracuj z grupą uzdolnionych architektów i programistów.

Obowiązki:

  • administracja i optymalizacja systemów operacyjnych Linux/Unix
  • automatyzacja, rozwój i utrzymanie środowisk CI/CD
  • odzyskiwanie danych, analiza problemów wydajnościowych oraz trouble-shooting
  • wsparcie procesów programistycznych
Wymagania
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość systemów Linux/UNIX oraz narzędzi typu: Ansible, Puppet, Chef
  • Umiejętność wdrażania i utrzymania procesów CI/CD przy użyciu Jenkins oraz narzedzi do monitorowania GIT/SVN
  • Doświadczenie w pracy z technologiami kontenerowymi i wirtualizacyjnymi (Docker, Kubernates, AWS)
  • Dobra znajomość język angielskiego
Korzyści
  • praca w różnych projektach w niekorporacyjnej atmosferze
  • możliwość dalszego rozwoju w strukturach firmy
  • dodatkowy budżet na rozwój
  • prywatna opieka medyczna
  • karta multisport
  • szkolenia w Polsce i zagranicą
  • elastyczne godziny pracy
  • zniżki na produkty firmy
  • konkurencyjne wynagrodzenie
Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search