Analityk Biznesowy

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Wynagrodzenie
5 500 - 6 000 zł
Opublikowano
Kontakt
Numer referencyjny
5-7-56243
To stanowisko jest archiwizowane.
Treść oferty

Dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanoiwsko:

Analityk ds. doskonalenia procesów biznesowych

Zakres obowiązków:

  • Opracowanie i wdrażanie baz danych, systemów gromadzenia danych i innych strategii optymalizujących wydajność statystyczną i jakość
  • Pozyskiwanie danych z pierwotnych lub wtórnych źródeł danych i utrzymywanie baz danych
  • Interpretacja danych, analiza wyników za pomocą technik statystycznych, tworzenie raportów
  • Współpraca z zarządem w celu ustalenia priorytetów potrzeb biznesowych i informacyjnych
  • Poszukiwania i identyfikacja możliwości poprawy procesu
Wymagania
  • Doświadczenie zawodowe jako analityk danych lub analityk danych biznesowych
  • Dobra znajomość programu Excel
  • Znajomość pakietów raportów i baz danych
  • Silne umiejętności analityczne z dbałością o szczegóły i dokładność
  • Wykszatałcenie w obszarze: matematyka, informatyka, zarządzanie informacjami lub ekonomia, finanse
  • Biegłość w języku angielskim
Korzyści
  • Umowa projektowa - pół roku, z możliwością przedłużenia
  • Ubezpieczenie na życie
  • Opieka zdrowotna
  • Karta sportowa
  • Praca w międzynarodowym środowisku pracy
Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search