Absolwenci filologii niemieckiej

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Zatrudnienie stałe
Opublikowano
Kontakt
Numer referencyjny
6-6-55734

Dla stabilnej firmy będącej na polskim rynku od ponad 15 lat poszukujemy osób, które posługują się biegle językiem niemieckim i są otwarte na zdobywanie doświadczenia w obszarze Obsługi Klienta.

Aktualnie tworzymy nowy zespół, który będzie odpowiedzialny za wsparcie swoich partnerów w Niemczech.

Codzienne obowiązki:

  • Zarządzanie rozwiązaniami dla Klientów zgodnie z ich wymogami
  • Współpraca ze specjalistami z działu IT i Sprzedaży
  • Wprowadzanie i zarządzanie danymi technicznymi w systemie, tworzenie dokumentacji
  • Codzienny kontakt z Klientami w języku niemieckim, rozwiązywanie trudności związanych z licencjami, rozwinięciem licencji, wyceną usług
Wymagania
  • Biegła znajomość języka niemieckiego (C1 lub C2)
  • Dobra znajomość języka angielskiego (B2)
  • Dobra znajomość MS Office
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy w zespole oraz w środowisku międzynarodowym
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach w firmie z branży IT
  • Pakiet socjalny
  • Możliwość uczestnictwa w wielu szkoleniach
  • Finansowy bonus roczny
  • Eventy/ spotkania integracyjne
  • Pakiet szkoleń

Agencja zatrudnienia numer 812.

Więcej podobnych ofert pracy na https://www.grafton.pl/pl/job-search