Połącz...

Windows/ Vmware Administrator

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 2 miesięcy temu
Kontakt Paulina Jaworska
Nr Ref. 138184

Moim Klientem jest jeden z europejskich liderów dostarczających najwyższej klasy usługi w obszarze IT, który cieszy się stabilną pozycją oraz pozytywną opinią rynkową popartą czołowym miejscem w rankingach najlepszych pracodawców.

Wymagana jest relokacja do województwa kujawsko-pomorskiego (klient oferuje pakiet relokacyjny) Istnieje również możliwość częściowej pracy zdalnej.

Główne obowiązki to:

  • Praca w roli członka zespołu Server/Infrastructure Management
  • Administracja i nadzór nad infrastrukturą opartą na rozwiązaniach Microsoft i Vmware
  • Monitoring i analiza wydajności systemów
  • Rozwiązywanie incydentów i problemów
  • Wdrażanie zmian w środowisku
  • Koordynowanie zadań pomiędzy zespołami wewnętrznymi jak i spoza organizacji
  • Raportowanie

Wymagania

  • Wiedza praktyczna na temat rozwiązań Windows Server 2003/2008/2012
  • Podstawowa wiedza na temat rozwiązań VMware (VMware vSphere, itp.)
  • Ogólna znajomość zagadnień IT (zagadnienia sieciowe itp.)

Mile widziane:
  • Znajomość technologii klastrowych (MS Clusters)
  • Zarządzanie procesem patchowania serwerów
  • Znajomość rozwiązań sprzętowych (m.in. HP, Dell)
  • Znajomość technologii RAID i rozwiązań rozwiązań storage'owych (np. EMC)
  • Znajomość zagadnień Active Directory, DNS, DHCP, TCP/IP
  • certyfikaty np. VCP, VCAP, MCP, MCITP, MCSA, MCSE itp.
  • znajomość ITIL
  • Znajomość programów antywirusowych
  • Umiejętność automatyzacji pracy (Powershell, PowerCLI itp)

Korzyści

  • praca na etat (umowa o pracę)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • udział w ciekawych projektach
  • kontakt z najnowszymi technologiami informatycznymi
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • szkolenia i programy rozwojowe
  • naukę języków obcych
  • nieograniczony dostęp do e-learningu
  • prywatna opieka medyczna
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie do dojazdów
  • system MyBenefit (m.in. karta multisport)

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Administrator | Windows | OS administrator