Połącz...

Vanseller - Przedstawiciel Handlowy

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 miesięcy temu
Kontakt Marta Gralak
Nr Ref. 140237

Aktualnie dla naszego Klienta firmy z branży FMCG, poszukujemy osoby na stanowisko: Vanseller'a - Przedstawiciela Handlowego

Obowiązki:

  • budowanie dystrybucji w kanale tradycyjnym,
  • dbanie o relacje z partnerami handlowymi,
  • odpowiedzialność za zrealizowanie planów sprzedażowych na terenie województwa łódzkiego,
  • dostarczanie towaru do klientów,
  • merchandising i ekspozycja materiałów informacyjnych (np. promocje),
  • terminowe raportowanie do Kierownika Sprzedaży.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży spożywczej w kanale tradycyjnym,
  • znajomość rejonu województwa łódzkiego,
  • znajomość zasad merchandisingu,
  • nastawienie na cel i zaangażowanie w pracę,
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • bardzo dobra organizacja pracy

Korzyści

  • pracę w stabilnej firmie,
  • umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy,
  • bogaty pakiet socjalny.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Sprzedaż and Marketing | Sprzedaż | Przedstawiciel | B2B | FMCG | Retailing