Połącz...

Tester - testy automatyczne

Lokalizacja Murcki
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 11 dni temu
Nr Ref. 130681

Dla naszego Klienta, lidera branży turystycznej działającego w różnych krajach na całym świecie, w związku z rozwojem centrum programistycznego w Polsce poszukujemy osoby na stanowisko Testera, który zajmie się testami automatycznymi.

Zakres obowiązków:

  • implementacja i utrzymywanie automatyzacji testów (głównie web serwisów) w technologii .NET
  • dbałość o wysoką jakość aplikacji
  • tworzenie aplikacji wspomagających proces testowania
  • udział w tworzeniu skryptów autymatyzujących testowanie
  • raportowanie

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego zarówno w mowie, jak i w piśmie (B1)
  • znajomość frameworka NUnit do testów automatycznych
  • doświadczenie w pracy z narzędziami CI (np. Jenkins, TeamCity, GoCD)
  • znajomość języka zapytań SQL
  • doświadczenie w testach automatycznych i manualnych
  • znajomość języków skryptowych będzie dodatkowym atutem

Mile widziane:
  • doświadczenie w przygotowywaniu testów w narzędziu SoapUI
  • posiadanie certyfikatów ISEB/ISTQB
  • znajomość Regexp, JSON
  • doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji

  • możliwość zatrudnienia w oparciu o kontrakt bądź umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szerokie możliwości rozwoju – najnowsze technologie, możliwość uczestniczenia w konferencjach naukowych, różnorodne szkolenia
  • bogaty pakiet socjalny i warunki pracy – nowoczesne biuro, płaska struktura organizacyjna, chillout room z gadżetami do rozrywki, bogato wyposażona kuchnia, elastyczne godziny pracy
  • dojrzałe procesy Agilowe i technologiczne
  • swoboda kształtowania metodyki pracy i wyboru technologii

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila na adres: katowice@grafton.pl.

Jeśli odbył/a już Pan/i rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Sieci | Konsultant | Specjalista | Java | J2EE | Raportowanie | Jdbc | Oracle | Tester