Połącz...

Senior Telecommunication Engineer - nowotworzone IT Center

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 17 dni temu
Nr Ref. 138674

Międzynarodowa firma z branży automotive, która buduje swoje centrum IT w Polsce, poszukuje doświadczonego kandydata gotowego do podjęcia pracy na stanowisku Senior Telecommunication Engineer.

Obowiązki:

  • kompleksowe wsparcie systemu komunikacji głosowej (projektowanie, rozwój, implementacja usług)
  • administracja oraz nadzór nad środowiskiem telekomunikacyjnym i infrastrukturą
  • samodzielne rozwiązywanie problemów oraz monitoring
  • dokonywanie aktualizacji oraz usprawnień
  • utrzymywanie kontaktu z dostawcami sprzętu i oprogramowania

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • bardzo dobra znajomość angielskiego (międzynarodowe środowisko pracy)
  • minimum 3 lata doświadczenia w obszarze sieci oraz systemów teleco
  • solidna wiedza w obszarze usług telefonicznych, IPBX i technologii VoIP
  • znajomość oprogramowania Cisco CallManager lub analogicznych rozwiązań innych producentów
  • wiedza w zakresie środowisk LAN i WAN
  • certyfikaty Cisco będą dużym atutem

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku ekspertów
  • udział w szkoleniach technicznych
  • pakiet benefitów
  • forma zatrudnienia: umowa o pracę

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it-komunikacja/

IT and Telekomunikacja | Sieci | Specjalista | Inżynier | Bezpieczeństwo / ochrona | Windows | Linux | Voip | Cisco | LAN/WAN administrator