Połącz...

Technolog CNC - ekspert wydziału obróbki skrawaniem

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 135560

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży Automotive, w związku z dalszym rozwojem i projektami nowych uruchomień, poszukujemy osoby na stanowisko: Technolog CNC - ekspert wydziału obróbki skrawaniem.

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie technologii niezbędnej do wdrażania nowych projektów w obszarze obróbki mechanicznej
  • wdrażanie ulepszeń i modyfikacji dotyczących nowych projektów
  • ustalanie parametrów procesów oraz ich optymalizacja
  • tworzenie dokumentacji inżynieryjnej dotyczącej obróbki skrawaniem
  • rozwiązywanie problemów jakościowych, technicznych z obszaru obróbki skrawaniem
  • dbanie o sprawność wyposażenia technologicznego i pomiarowego
  • nadzór nad doborem i wdrożeniami nowych przyrządów produkcyjnych
  • prowadzenie szkoleń dla pracowników
  • rola ekspercka i doradcza w obszarze obróbki skrawaniem

Wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku inżyniera technologa/inżyniera procesu lub podobnym w firmie produkcyjnej w obszarze obróbki skrawaniem
  • znajomość rysunku technicznego
  • praktyczna znajomość procesów obróbki skrawaniem
  • szeroka wiedza z zakresu organizacji procesów produkcyjnych i technologicznych
  • min. komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • ciekawe stanowisko w stabilnej organizacji o międzynarodowym zasięgu
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • atrakcyjny pakiet szkoleń
  • możliwość rozwoju zawodowego i udział w nowych projektach
  • możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach firmy

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila na adres: katowice@grafton.pl

Jeśli odbył/a już Pan/i rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Inżynieria | Produkcja | Jakość | Inżynier | 5S | Lean | Proces | Motoryzacja | CNC | Obróbka skrawaniem |