Inżynier w zespole technicznym - wsparcie konferencji międzynarodowych

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 2 miesięcy temu
Nr Ref. 139314

Dla naszego Klienta poszukujemy osób otwartych na rozwój, które gotowe będą podjąć pracę w dziale Event Engineering na stanowisku: Inżyniera w zespole technicznym.

Główne obowiązki:

  • produkcja i składanie elementów produktów wystawianych przez firmę na targach pracy i różnego rodzaju wydarzeniach promocyjnych (np. rozdzielnice elektryczne, szafy sterownicze)
  • montaż i ustawianie produktów podczas eventów (głównie Europa, sporadycznie Afryka i Bliski Wschód)
  • zapewnienie sprawnego działania prezentowanych produktów
  • utrzymanie zasad bezpieczeństwa
  • bliska współpraca z działem sprzedaży i marketingowym

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne - elektryka, automatyka, elektrotechnika
  • uprawnienie elektryczne SEP E
  • roczne doświadczenie w pracy na stanowisku elektryka np. w dziale utrzymania ruchu
  • gotowość do wyjazdów służbowych (okolo 10-20% czasu)
  • znajomość zasad BHP
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie w programowaniu PLC
  • chęć i umiejętność pracy w międzynarodowym środowisku
  • elastyczność, komunikatywność

  • praca w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku światowym, notującej stały wzrost w Polsce
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenie zawodowego oraz rozwoju kompetencji w ramach nowych projektów
  • wynagrodzenie wzbogacone o świadczenia pozafinansowe
  • przyjazne środowisko pracy oraz kultura organizacyjna

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp.z o.o.jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/inzynieria

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Elektronika | Automatyka | Inżynier | Elektryka | Elektryczny | Electrical engineer