Połącz...

Technical Team Leader - software house

Lokalizacja Gliwice
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 2 miesięcy temu
Nr Ref. 7-10-43875

Dla naszego Klienta - międzynarodowego software house - poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko Technical Team Leader.

W projektach wykorzystywane będą technologie takie jak:

ASP.NET MVC, C#, .NET Core, MS SQL, WCF, Entity Framework, AngularJS, Twitter Bootstrap, Team City

Obowiązki:

  • motywowanie i zarządzanie zespołem developerów webowych
  • udział w transformacji w kierunku Lean Managment, z wykorzystaniem metody Kanban
  • projektowanie architektury (głównie stack technologiczny Microsoft)
  • stosowanie dobrych praktyk w oparciu o metodologię Scrum
  • tworzenie wysokiej jakości kodu w rozwoju aplikacji webowych
  • uczestnictwo w międzynarodowych projektach

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)
  • doświadczenie w programowaniu i projektowaniu aplikacji webowych
  • minimum roczne doświadczenie jako Team Leader lub Tech Leader
  • dobra znajomość języka angielskiego

Korzyści

  • przyjazna atmosfera pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie (do 18 000 PLN) - w zależności od doświadczenia, umiejętności i formy współpracy
  • możliwość pracy w oparciu o umowę o pracę bądź B2B
  • elastyczny czas pracy
  • możliwość wdrażania własnych kreatywnych rozwiązań

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila na adres: katowice@grafton.pl
Jeśli odbył/a już Pani/Pan rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it-komunikacja/

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Lider zespołu | .NET | C# | JavaScript | MS SQL | Team Manager