Połącz...

Team Leader w zespole należności z j. włoskim

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Kontakt Magda Bułdo
Nr Ref. 138738

Dla naszego Klienta, dużej prestiżowej i międzynarodowej firmy konsultingowej, szukamy osób na stanowisko:
Team Leader w zespole należności
Miejsce pracy: Warszawa

Kluczowe Obowiązki:

  • Odpowiedzialność za terminowe rozliczanie należności
  • Odpowiedzialność za tworzenie i dostarczanie raportów do kadry zarządzającej
  • Stworzenie spójnych metod analizowania i raportowania danych
  • opracowywanie i aktualizowanie wszystkich należności oraz całej dokumentacji procesu
  • Zapewnienie proces doskonalenia wytycznych / zmiany do oceny przez kierownictwo
  • Zapewnienie procesu doskonalenia wytycznych / zmian do oceny przez kierownictwo
  • Zarządzanie działaniami na rzecz rozwoju kariery dla członków zespołu, w tym zarządzania wydajnością, feedbacków, szkoleń itd.
  • Nadzorowanie kontroli zgodnie z polityką kredytową klienta
  • Wykonywanie działań związanych z należnościami

Wymagania

  • Płynny angielski i bardzo dobra znajomość języka włoskiego
  • Wykształcenie w zakresie finansów, rachunkowości lub ekonomii będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Outlook)
  • Elastyczność
  • Wysoka dokładność i skupienie się na szczegółach
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Silne zdolności organizacyjne, wielozadaniowość i umiejętność zarządzania czasem

Korzyści

Oferujemy:
  • Praca pełna wyzwań w profesjonalnym i międzynarodowym środowisku
  • Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia, umiejętności analitycznych i poznanie zaawansowanych technologii
  • dynamiczne i międzynarodowe środowisko pracy
  • Różne dodatkowe korzyści:
  • Udział w szkoleniach wewnętrznych
  • Karta Multisport,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Atrakcyjny system bonusowy
  • Szkolenia w ramach lokalnych i regionalnych struktur organizacji
  • Kursy językowe oraz wiele innych

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Finanse | Finanse SSC / BPO | Księgowy / Księgowa | Administrator | Specjalista | Urzędnik | Finanse | Sales team manager