Połącz...

Supplier Quality Engineer - branża motoryzacyjna

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około miesiąca temu
Nr Ref. 138275

W związku z rozwojem zakładu produkcyjnyjnego naszego Klienta z branży automotive poszukujemy osoby na stanowisko: inżynier jakości dostawców.

Zakres obowiązków:

  • kontakt z dostawcami w języku angielskim
  • monitoring, ocena i nadzór nad jakością oraz wydajnością po stronie dostawców
  • zarządzanie bazą dostawców, pod względem kwalifikowania, audytowania, okresowej kontroli i oceny możliwości technicznych, zdolności produkcyjnej, standardów jakościowych
  • wyszukiwanie nowych dostawców i zapewnienie sprawnego przebiegu procesu zmiany dostawcy (zatwierdzenie PPAP, wykonanie Run@Rate, weryfikacja wstępnych zamówień)
  • wdrażanie, monitoring i audyt narzędzi do zarządzania dostawami
  • implementacja oraz kontrolowanie wymagań jakościowych, środowiskowych oraz zasad bezpieczeństwa
  • osiąganie wyznaczonych kluczowych wskaźników wydajnościowych (KPI's)

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • minimum 4-letnie doświadczenie w branży automotive
  • minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku inżyniera jakości dostawców
  • znajomość metod i technik kompleksowego zarządzania jakością i rozwiązywania problemów jakościowych (TQM, PDCA, Kaizen, Poka-Yoke, 5 WHY, Diagram Ichikawy, Metoda A3)
  • praktyczna znajomość APQP, PPAP, SPC, PFMEA, FMEA
  • doświadczenie w audytach jakości
  • certyfikat Six Sigma Green Belt będzie dodatkowym atutem

Korzyści

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym
  • możliwość podnoszenia kompetencji językowych dzięki stałemu kontaktowi z językiem angielskim
  • samodzielne stanowisko z możliwością implementacji własnych rozwiązań

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila na adres: katowice@grafton.pl .
Jeśli odbył/a już Pan/i rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Produkcja | Inżynieria | Jakość | Inżynier | Specjalista | Monter | Kierownik / menedżer | Inżynier jakości dostaw | APQP | 5S | 8D | ISO/TS 16949 | Proces | Motoryzacja | Jakość | Montaż | Lean Manufacturing | Quality Manager