Połącz...

Supervisor z językiem niemieckim

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 138229

Dla naszego Klienta jednej z największych europejskich firm świadczących usługi związane z outsourcingiem i obsługą klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:

  • Planowanie i zarządzanie pracą konsultantów
  • Realizacja zadań i celów zespołu
  • Coaching zespołu
  • Wdrażanie nowych pracowników

Wymagania

  • Biegła znajomość języka niemieckiego, ,mile widziana dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w obsłudze Klienta
  • Min. kilkumiesięczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem w call center
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Praca w międzynarodowym środowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku światowym
  • Pakiet benefitów
  • Pracę na projektach dla prestiżówych Klientów

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/sprzedaz-marketing-logistyka/

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Obsługa klienta | Kierownik / menedżer | Klient |