Połącz...

Studenci ostatnich lat/ absolwenci germanistyki

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 miesięcy temu
Nr Ref. 133311

Dla naszego Klienta, stabilnej organizacji na rynku, poszukujemy komunikatywnych i otwartych na nowe doświadczenia Kandydatów.

Zakres obowiązków:
Praca w języku francuskim lub języku niemieckim. Przyjmowanie połączeń przychodzących, obsługa skrzynki mailowej biura, uzupełnianie baz danych i dokumentów.

Wymagania

  • biegła znajomość języka niemieckiego (B2/C1)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2)
  • rozwinięte umiejetności interpersonalne komunikatywność
  • umiejętność organizacji czasu pracy
  • umiejetność pracy w zespole
  • wykształcenie w obszarze księgowości/ administracji/ finansów mile widziane

Korzyści

  • pakiet szkoleń
  • praca w młodym dynamicznym zespole
  • prywatna opieka medyczna
  • karta Multisport
  • atrakcyjne wynagrodzenie i umowa o pracę (na czas nieokreślony)

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/absolwenci/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Księgowy / Księgowa | Zobowiązania | Należności | Księga główna | Administration