Połącz...

Storage Specialist – Global IT Team (SAN, HDS)

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 11 miesięcy temu
Kontakt Daria Baczul
Nr Ref. 137965

Moim Klientem jest globalny lider pochodzenia skandynawskiego znany ze swojego innowacyjnego podejścia do biznesu i wysokich standardów pracy.

Obecnie dla tego Klienta poszukuję Storage Specialist, który będzie pracował w zespole należącym do globalnego IT Service Delivery Centre zlokalizowanego w Warszawie.

Na główne obowiązki składają się:

  • Instalacja, konfiguracja, troubleshooting i utrzymanie krytycznej infrastruktury IT działającej w trybie 24:7, głównie w zakresie Data Storage i SAN
  • Wprowadzanie zmian do środowiska produkcyjnego (Microsoft Windows Systems)
  • Rozwiązywanie incydentów i problemów, koordynacja działań w ramach trzeciej linii wsparcia
  • Monitorowanie wydajności i działania systemów
  • Udział w projektach, takich jak migracje, update'y, kompleksowe zmiany w środowisku.

Wymagania

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie na stanowisku Administratora Infrastruktury IT, w tym szczególnie sieci SAN i pamięci masowych
  • Mile widziana znajomość produktu Hitachi Data Systems (HDS) lub innego podobnego produktu typu enterprise wraz z chęcią do pracy z produktem HDS
  • Doświadczenie w instalacjach o średniej lub dużej skali – poziom Regionu/Globalny
  • Doskonała znajomość środowiska Windows Server 2008/2008R2/2012
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – współpraca z zagranicznymi oddziałami firmy
  • Umiejętność pracy z wieloma jednostkami biznesowymi, “team spirit”!
  • Pozytywny drive, możliwość oceny pojawiających się problemów z dużym skoncentrowaniem na detalach i jakości
  • Proaktywność, umiejętność rozwiązywania problemów, ale również ich unikania poprzez nastawienie na bycie “always one step ahead”
  • Doświadczenie w stosowaniu praktyk ITIL
  • Otwartość na zagraniczne wyjazdy w ramach szkoleń i większych projektów

  • Możliwość pracy z kompleksową infrastrukturą w kontekście globalnym oraz z produktami typu enterprise
  • Umowa o pracę
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne i ubezpieczenie na życie
  • Dostęp do profesjonalnych szkoleń na poziomie międzynarodowym.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it-komunikacja/

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Administrator | Windows | Storage | Operating system and network administrator