Połącz...

Stażysta w dziale księgowości

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Praca tymczasowa
Wynagrodzenie 18 PLN/h
Opublikowane 20 dni temu
Nr Ref. 3-19-40821

Treść oferty

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko :

Stażysta w dziale Księgowości w Zespole Zakupów Towarowych

Wymagania:

  • sumienność i skrupulatność
  • zaangażowanie
  • pozytywne nastawienie
  • znajomość SAP będzie dodatkowym atutem
  • mile widziane wykształcenie w obszarze finansów, księgowości lub doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

Wymagania

Obowiązki:
  • księgowanie faktur za zakupy towarów oraz faktur korygujących za zwroty towarów w systemie księgowym SAP
  • archiwizacja faktur
  • wprowadzanie danych reklamacyjnych do Excel
  • inne prace administracyjne

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w prestiżowej firmie
  • Wynagrodzenie 18 zł brutto/h
  • Umowa zlecenie
  • Praca w wymiarze 3/4 etatu lub cały etat
  • Staż na ok. 2 miesiące z możliwością dalszej współpracy

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=praca-tymczasowa-outsourcing

HR and administracja and prawo | Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Administracja | Księgowy / Księgowa | Asystent / asystentka | Administrator | Młodszy / młodsza | Administracja | Lecturer