Połącz...

Stażysta w dziale Analiz

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Praca tymczasowa
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 139406

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy z branży farmaceutycznej – pilnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • zbieranie informacji finansowych z rynków Europy Środkowej i Wschodniej,
  • analiza danych,
  • przygotowywanie prezentacji i raportów na podstawie zebranych danych,
  • proaktywna identyfikacja możliwości biznesowych firmy w zakresie zweryfikowanych danych,
  • poszukiwanie usprawnień w celu uzyskania konkurencyjności firmy.

Wymagania

  • student/ka ostatnich lat studiów kierunkowych (statystyka, matematyka, ekonomia, informatyka)
  • praktyczna znajomość VBA I SQL (warunek konieczny),
  • dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),
  • wysokorozwinięte zdolności analityczne,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • motywacja do zdobywania wiedzy i nowych umiejętności,
  • umiejętność współpracy w zespole.

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na okres 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia),
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku,
  • pracę w miłej atmosferze.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=praca-tymczasowa-outsourcing

Finanse and Bankowość and Księgowość | IT and Telekomunikacja | Analizy | Administrator | Analityk | Finanse | Excel | Kontroling | Młodszy / młodsza | Raportowanie | Financial analyst