Połącz...

Asystent w zespole rekrutacyjnym

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 133650

Aktualnie do naszego zespołu w Katowicach poszukujemy osoby na stanowisko stażysty/asystenta w zespole rekrutacyjnym.

Zakres obowiązków:

  • wsparcie konsultantów w codziennych obowiązkach
  • przygotowywanie, redagowanie oraz kontrola merytoryczna ogłoszeń
  • wyszukiwanie kandydatów w bazie danych oraz na portalach społecznościowych (LinkedIn, GoldenLine)
  • nawiązywanie relacji z potencjalnymi kandydatami
  • pozyskiwanie informacji z sieci, analiza tendencji rynku

Wymagania

  • studenci lub absolwenci studiów kierunkowych (psychologia, ZZL, socjologia)
  • co najmniej dobra znajomość języka angielskiego
  • zainteresowanie rozwojem w zakresie rekrutacji i selekcji pracowników
  • wysoka kultura osobista
  • poczucie humoru

  • możliwość pracy w wiodącej firmie doradztwa personalnego w Polsce i w Europie
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi, baz, międzynarodowych rozwiązań
  • możliwość udziału w projektach dla firm o ugruntowanej pozycji na rynku zarówno z polskim, jak i z zagranicznym kapitałem
  • praca w międzynarodowym środowisku
  • umowa zlecenie z możliwością pozostanie w zespole na stałe po 3 miesiącach
  • wynagrodzenie do 1 500 PLN brutto, na umowie zlecenie plus atrakcyjny system prowizyjny

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych.

HR and administracja and prawo | HR | Administrator | Asystent / asystentka | Rekrutacja | Executive | Agencja rekrutacyjna | Instalment sales specialist