Połącz...

Staż w dziale kontrolingu finansowego

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 2 000 - 2 300 PLN/m
Opublikowane około 23 godzin temu
Kontakt Jasińska Dominika
Nr Ref. 5-26-45623

Firma Grafton dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy, poszukuje osób zainteresowanych podjęciem stażu w dziale kontrolingu finansowego

Zakres obowiązków:

  • kontrola kosztów, przeprowadzanie rozliczeń
  • kontrola wydatków poniesionych za zakup i utrzymanie sprzętu IT
  • prowadzenie rejestru środków trwałych, rozliczeń międzyokresowych
  • tworzenie raportów w programie Excel

Wymagania

  • student/ka ostatniego roku studiów na kierunku finanse i rachunkowość lub kontroling ( studia licencjackie lub magisterskie)
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dostępność na 1/2 lub ¾ etatu
  • znajomość pakietu MS Office
  • mile widziane zainteresowanie zagadnieniami związanymi ze sprzętem IT
  • chęć rozwoju w dziale kontrolingu finansowego

Korzyści

  • umowa o staż
  • możliwość rozwoju kariery zawodowej
  • szkolenie wdrożeniowe

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

Finanse and Bankowość and Księgowość | Finanse SSC / BPO | Finanse | Księgowość | IT | Księgowy / Księgowa | Administrator | Specjalista | Asystent / asystentka | Zobowiązania | Należności | Excel | Finanse | Finansowe | Księga główna | Ogólny | SAP | Starszy / starsza | Migracja | Zmiana | Wprowadzanie danych | Korporacja | Kontroling | Młodszy / młodsza | Staż | Financial Controller