Starszy Specjalista Księgowości w obszarze należności (AR) z językiem niemieckim

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 136261

Grafton Recruitment poleca nową organizację na rynku- globalne centrum biznesu, otwierające w Krakowie swoje biuro w 2016 roku.
Poszukujemy znających język niemiecki specjalistów, team leaderów i osób które są na początku swojej kariery.

Będziesz miał możliwość budować struktury firmy do samego początku, tworzyć zespół i brać udział w rozwoju globalnego centrum biznesowego podczas migracji wiedzy z Niemczech i Szwajcarii.

Obowiązki:

  • udział w procesie transiton w Szwajcarii lub Niemczech
  • odpowiedzialność za procesy związane z księgowaniem należności, jak: księgowanie wyciągów bankowych, sprawdzanie rozrachunków wyjaśnianie różnic z Klientami, monitorowanie spływu należności
  • pełnienie roli Subject Matter Expert dla nowozatrudnionych oraz kolegów z mniejszym doświadczeniem
  • tworzenie raportów dla kontroli wewnętrznej oraz raportów finansowych
  • udział w testach kontroli wewnętrznej

Wymagania

  • 3- 5 lat doświadczenia w obszarze działu finansów, księgowości, w tym przynajmniej jeden rok doświadczenia w obszarze należności (AR)
  • znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu przynajmniej średnio-zaawansowany
  • doświadczenie w pracy w organizacji SSC lub BPO
  • wykształcenie w obszarze finansów/ księgowości lub pokrewne
  • znajomość Microsoft Office, w szczególności Excel-umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • pro aktywność
  • wysokie umiejętności komunikacyjne

mile widziane:
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu biegłym
  • znajomość systemów ERP, np. SAP, Oracle
  • doświadczenie w transition/ migracji wiedzy

  • możliwość rozwoju w strukturach od początku istnienia organizacji
  • budowanie marki na rynku polskim
  • możliwość rozwoju, udziału w licznych szkoleniach
  • możliwość uczestnictwa w transition
  • ustrukturyzowana ścieżka rozwoju/ awansu
  • praca dla stabilnej organizacji, na podstawie umowy o pracę (pełny wymiar czasu pracy)

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV na adres malgorzata.wlodarczyk@grafton.pl

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Audyt | Finanse | Finanse SSC / BPO | Księgowy / Księgowa | Należności | ERP |