Połącz...

Starszy specjalista ds. marek własnych (sklep internetowy)

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 6 000 - 8 000 PLN/m
Opublikowane około 11 godzin temu
Nr Ref. 6-13-44811

Dla naszego Klienta z branży FMCG renomowanej firmy międzynarodowej z 15-letnią tradycją, poszukujemy osoby na stanowisko: Advanced Excel User in Marketing.

Obowiązki:

  • zorientowane na sprzedaż produktów i marek własnych za pomocą sklepu internetowego
  • tworzenie, wdrażanie i ocenę promocji dotyczących sprzedaży online oraz innych działań marketingu bezpośredniego
  • optymalizacja sklepu internetowego pod kątem użyteczności internetowej, asortymentu produktów
  • wdrażanie strategii marketingowej
  • monitorowanie i bieżąca analiza sprzedaży
  • monitorowanie i analizowanie trendów rynkowych oraz działań konkurencji
  • ścisła współpraca z innymi działami

Wymagania

  • b. dobra znajomość programu MS Excel (tabele przestawne, formuły itp.)- warunek konieczny
  • b. dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • wykształcenie wyższe
  • min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w sprzedaży, pracy z markami własnymi
  • mile widziane doświadczenie w obszarze e-commerce

  • pakiet socjalny (karta Multisport, dodatkowe dni wolne, prywatna opieka medyczna)
  • elastyczne godziny pracy
  • szkolenia
  • kursy językowe

Agencja zatrudnienia numer 812.

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp.z o.o.jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/sprzedaz-marketing-logistyka/

Sprzedaż and Marketing | Marketing | Kierownik sklepu | Kierownik / menedżer | Konsultant | E-commerce | Sprzedaż | Sklep | Marketing | FMCG | Marketing communication