Połącz...

Starszy księgowy/księgowa GL z językiem niemieckim

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 6 dni temu
Nr Ref. 5-11-41109

Grafton Recruitment we współpracy z centrum usług wspólnych zaprasza do udziału w procesie rekrutacyjnym na stanowisko:

Starszy księgowy z językiem niemieckim- księga główna

Miejsce pracy: Wrocław

Główne obowiązki:

  • Współpraca z działami AP i AR i czynności związane z zamknięciem miesiąca;
  • Tworzenie procedur i weryfikacja już istniejących rozwiązań;
  • Czynności i zadania związane z okresowym i rocznym zamknięciem ksiąg;
  • Tworzenie raportów i analiz finansowych;
  • Ewidencja przychodów i kosztów podatkowych;
  • Wycena aktywów i pasywów oraz ustalanie wyniku finansowego.

Wymagania

Wymagania:
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w dziale księgi głównej;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego;
  • Wyższe wykształcenie;
  • Umiejętność zarówno pracy samodzielnej jak i w zespole.

Nasz klient oferuje stałe wynagrodzenie, pracę w stabilnej, dobrze ugruntowanej na rynku pracy firmie. W ofercie zawiera się pakiet benefitów.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Finanse SSC / BPO | Księgowy / Księgowa | Specjalista | Księga główna | Finanse | Finansowe | SAP | ERP | BPO | US GAAP | Starszy / starsza | Bookkeeper, accountant