Połącz...

Starszy Księgowy (Specjalista ds. podatkowych )

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około miesiąca temu
Nr Ref. 1-11-40790

Dla naszego klienta, prestiżowej kancelarii prawnej poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Starszy Księgowy / Specjalista ds. podatkowych

Zakres obowiązków obejmuje:

  • udział w zamknięciu miesiąca i końca roku,
  • przygotowanie i nadzór rozliczeń podatkowych spółki (PIT, VAT),
  • przygotowywanie kalkulacji podatkowych,
  • przygotowywanie sprawozdania finansowego,
  • zapewnienie zgodności ksiąg i rozliczeń z wymogami ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych,
  • współpraca z działem finansowym i podatkowym w UK,
  • współpraca z audytorami,
  • udział w procesie budżetowania,
  • koordynowanie wybranych projektów lokalnych oraz globalnych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, w obszarze finansów i rachunkowości
  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w nadzorowaniu pracy innych,
  • znajomość j. angielskiego w stopniu bardzo dobrym,
  • wiedza w obszarze księgowości i podatku PIT oraz VAT,
  • bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • umiejętności analityczne oraz umiejętność identyfikowania problemów i poszukiwania rozwiązań,
  • aktywne podejmowanie zadań i umiejętność pracy w zespole,
  • rzetelność i solidność.

Korzyści

  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet socjalny
  • możliwość pracy w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
  • praca w centrum Warszawy

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=finanse-bankowosc-ksiegowosc

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Księgowy / Księgowa | Specjalista | Podatki | Vat | ACCA | Finanse | Bookkeeper, accountant