Połącz...

Sprzedawca

Lokalizacja pomorskie
Branża
Rodzaj umowy Niepełny etat
Opublikowane 4 miesięcy temu
Nr Ref. 139879

Jeżeli jesteś zainteresowany/a pracą dodatkową na pół etatu, posiadasz doświadczenie w sprzedaży lub bezpośredniej obsłudze klienta i chciałbyś/abyś zdobyć doświadczenie jako sprzedawca, zapraszamy do zapoznania się z poniższym ogłoszeniem!

Dla naszego Klienta - francuskiej firmy będącej liderem w branży produkcji ekskluzywnych naczyń, w związku z otwarciem nowego sklepu poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Sprzedawca
Miejsce pracy: Gdańsk

Obowiązki:

  • Utrzymanie wysokiego poziomu obsługi Klienta i orientacja na sprzedaż,
  • Dbanie o ekspozycję towaru,
  • Dbanie o czystość i porządek na miejscu pracy,
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych.

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży, mile widziane w sprzedaży marki premium,
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność,
  • Komunikatywność i pozytywne nastawienie do realizowanych zadań,
  • Mile widziane zainteresowanie gotowaniem i jedzeniem
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Korzyści

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowym środowisku
  • Świetną atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz dużą samodzielność
  • Pół etatu w elastycznych godzinach pracy
  • Pracę z produktami świetnej jakości, które klienci kochają
  • Zniżkę na zakup produktów.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Sprzedaż and Marketing | Obsługa klienta | Sprzedaż | Sprzedawca | Merchandiser | Wsparcie | Specjalista | Przedstawiciel | Konsultant | Młodszy / młodsza | Sprzedaż | Detal | Żywność | Sklep | Sieci handlowe | Oddział | Handel | Shop assistant