Połącz...

Spedytor ze znajomością j. angielskiego lub j. niemieckiego

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Kontakt Daria Hernas
Nr Ref. 139659

Dla jednego z naszych klientów, znanej i międzynarodowej firmy, eksperta w branży logistycznej, poszukujemy osób na stanowisko: Spedytor.

Zakres obowiązków:

  • organizowanie i planowanie transportu międzynarodowego i krajowego
  • pozyskiwanie nowych przewoźników oraz klientów
  • nadzór nad procesem planowania usług transportowych
  • monitorowanie jakości usług spedycyjnych
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami i przewoźnikami

Wymagania

  • min. 3 letnie doświadczenie w pracy z klientem i sprzedaży usług logistycznych
  • znajomość branży TSL oraz aktualnych przepisów prawnych
  • własny portfel klientów i/lub sprecyzowana wizja budowania takiego portfela
  • płynna znajomość jednego z języków obcych: angielski lub niemiecki
  • otwartość w komunikacji, entuzjazm, wytrwałość, operatywność i zaangażowanie w wykonywane zadania
  • umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • umiejętności negocjacyjne

  • stabilną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej branży spedycyjnej
  • przyjazną atmosferę w pracy

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=sprzedaz-marketing-logistyka

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. .

Produkcja and zakupy and logistyka | Logistyka | Specjalista | Transport | OS administrator